O nás a nabídka na rok 2019

jsme  neziskovou organizací založenou 25.10.2016

IČO 05526523, č.účtu 2801114779/2010

Otevřete si harmonogram na tento rok

• Název spolku: LASKAVÝ SPOLEK
  • Sídlo spolku: Pod Lesem 25, Děčín IV, PSČ 40502
  • Posláním LASKAVÉHO SPOLKU je sdružování lidí s civilizačními nemocemi a vzácnými typy onemocnění, se zájmem o prevenci, vzájemnou psychickou podporu a restart plnohodnotného života.
  • K dosažení tohoto poslání se stanoví následující cíle:
  • Edukační programy, informování členů o sociálním zabezpečení, zdravotních pomůckách, publikacích a nových poznatcích ve sledované oblasti.
  • Seznamovat členy se zdravým životním stylem a péčí o psychické zdraví.
  • Věnovat pozornost možnostem prevence a zároveň rehabilitace nemocných.
  • Publikační činností seznamovat širokou veřejnost s činností spolku.
  • Spolupracovat se stejně zaměřenými organizacemi.
  • Organizovat volnočasové aktivity, rehabilitační a rekondiční pobyty zaměřené na zlepšení fyzického i psychického stavu pacientů s civilizačními nemocemi a vzácnými typy onemocnění.

• Členy spolku jsou pacienti, rodinní příslušníci a přátelé starší 18 let, kteří podepsali přihlášku a souhlasí s cíly spolku. Členský příspěvek je 100,-Kč /rok.

Předseda spolku: Marcela Chadžijská                Pokladní: Jana Barešová

Pod Lesem 1578/25                                                             U nemocnice 1374/ 4

40502 Děčín IV-Podmokly                                                 40502 Děčín II-Nové Město

Jednatel: Jitka Gahutová